Veturillo, przystanki, kebaby, zapiekanki

Czy naprawdę to są miejsca łączące ludzi, ważne kulturowo? Rozumiem, że dla soyowego latte w rurkach, miejsca oddawania hulajnóg mogą mieć aspekty kultu religijnego ale no bez przesady! Z tą logiką byle buda z żarciem ma być portalem? Przystanek tramwajowy? Proponuję krzak przy oligocence - łączy ludzi, bo gdy na zimę zabierają tojki z parku Herberta w Wawie, to można z kimś - również za potrzebą - pogadać, a i w lato funkcjonuje, więc całosezonowy. Kto to akceptuje? Wstyd. :/

Comments

 • ZielonySmok-INGZielonySmok-ING Posts: 11 ✭✭

  W kebabach można często zobaczyć i poznać ludzi z innych kultur, azjatyckich. Wbijasz i pytasz skąd jest, czy mu się podoba, czy dawno przyjechał, gdzie mieszkał wcześniej itp. Często są tam ludzie gadatliwi, czują się tu nie do końca u siebie, chętnie pogadają.

  Przystanek rowerów to z kolei zachęca do eksploracji. Odwiedzasz powiedzmy kuzyna w innym mieście, włączasz grę i już sobie widzisz "ocho, tu mam wypożyczalnie rowerów, jutro się przejadę na wycieczkę".

  Zapiekanki - zwiedzasz miasto, oglądasz atrakcje: pomniki, murale, kościoły, tabliczki. Widzisz miejsce z zapiekankami, idziesz przekąsić i zwiedzasz dalej, przy okazji podglądasz lokalsów i może któregoś zagadujesz. A może te zapiekanki są nieco inne niż w twojej miejscowości?

  Jak widać różne są punkty widzenia.

  Polecam wyjąć kija z dupy. To chodzi o gry dla dzieci i o ruch na świeżym powietrzu i zwiedzaniu kraju jaki jest, raz ładniejszy a raz trochę brzydszy, a nie o rozrywkę jedynie dla elit mieszkających w centrach największych miast!

  Taka uwaga na koniec. Nie pisz o "portalach", a o "punktach trasy", z angielska waypoint - to jest wspólna baza do wszystkich gier Niantica.

 • Vhfcb-INGVhfcb-ING Posts: 104 ✭✭
  edited January 27

  Nie chcę ciebie martwić ale nawet przystanki autobusowe te stojące przy drogach dzisiaj przechodzą. Nawet w regulaminie niantic widnieje wpis że "miejsca przesiadkowe to świetne miejsce do spotkań towarzyskich". Więc skoro nie znasz kryteriów to nie oceniaj i daj grać innym graczom. Takie rzeczy powstają nawet w Poznaniu. Widać że są tam gracze którzy czytają regulamin

  Post edited by Vhfcb-ING on
Sign In or Register to comment.