Portal=Pokestop?

Cześć, Dlaczego w ingress pojawił mi się ten portal, a w PoGO nie powstal tam nowy pokestop?

Comments

 • niktero-PGOniktero-PGO Posts: 348 ✭✭✭✭

  Nie jest to dobre miejsce, by zapytać. Pokemon go używa zasad, aby decydować, które punkty trasy stają się pokestopami. Ten jest zbyt blisko punktu trasy „Alte Kirche Glocke” . Search s2 map and Pokemon.

 • O405NE-PGOO405NE-PGO Posts: 373 ✭✭✭✭

  Zgodnie z e-mailem , który otrzymuje się, gdy nominacja zostaje zaakceptowana nie każdy zaakceptowany Wayspot musi pojawić się w każdej lub jakiejkolwiek grze.

  Gry mają swoje zasady dodawania Wayspotów z bazy danych jako Pokestopy/Gymy/Portale, co nie jest tematem tego forum.

 • Kosiarcia-PGOKosiarcia-PGO Posts: 9 ✭✭

  Widzę, że nikt tutaj nie odpowiedział na Twoje pytanie. Problemem jest najpewniej brak rozeznania z siatce kratek s17. Popełniłeś klasyczny błąd. Wejdź na na przykład pogo mapy i zobacz, gdzie i ile masz wolnych kratek w okolicy tego punktu, a następnie utwórz stop w wolnej kratce, jeśli jest taka możliwość. Zasada panująca w PokemonGo to 1 stop na 1 kratkę s17. W Ingressie, jako że tam są inne zasady gry, istnieje możliwość dodawania wielu punktów w 1 kratce s17, a w zawiązku z tym w jednej grze jest, a w drugiej nie. Niestety teraz tylko Ingress może przesunąć ten punkt. Alternatywą jest przesunięcie istniejącego punktu do wolnej kratki (warto przy okazji zmiany miejsca dodać w edycji opisu w którą stronę ma być przestawiony. Opis zostanie odrzucony, czyli nie zmieni się, a ludzie, jeśli nie będą złośliwi, zgodzą się na przesunięcie). Po przesunięciu, ten nowy powinien się pojawić w grze :)

Sign In or Register to comment.