Retro coca tábla és a Mária tábla
raul7783-ING
Posts: 13 ✭✭
Sziasztok. Szeretnék érdeklődni hogy miért nem fogadták el ezt a 2 jelölést?.pedig mind a 2 jelölés megfelel kritériumoknak mivel mind a kettő mellett van egy pokestop.
Előre is köszönöm.
Comments
What have you submitted ?
If its the really small rectangle with an arrow which I'm guessing is meant to be a trail marker, then you need to take a lot better picture of the marker.
Its less than 5% of the picture, this is a really low quality picture
A reklámtáblát azért, mert egy sima reklámtábla. Az, hogy "Google térkép", nagyon kevés kiegészítő infó, itt azt kellene megmagyaráznod, hogy miért van történelmi/közösségi jelentősége ennek a táblának.
A Mária-út útjelzője egy sima turistajelzés, ugyanolyan, mint amit fákra meg kövekre festenek külterületen, szabvány szerint olyan távolságra, hogy beláthatóak legyenek egymástól. Nem felel meg a kritériumoknak. Általában csak azokat az útjelzőket szokás elfogadni, amiken vagy a lokáció neve (pl. Csillag-bérc) vagy valami más infó is van.
English:
The Coke sign was rejected because it's just a simple advertising sign, nothing more. "Google Maps" is very poor as a supporting statement, you will have to explain here how this sign is of historical or community importance.
The marker (which is the sign of the pilgrimage route "Holy Mary road) is a very generic trail marker. These are generally not eligible in Hungary and other countries using this system ("the Czech system"), because these are (by official standard) painted/placed close enough to be visible from each other along trails. Generally only trail markers that have the name of the location or some other information written on them are considered eligible here.
Tehát ha módosítok rajta jó lessz? Előre is. köszönöm.
Nem. A Mária-út jelzése semmiképp sem felel meg a kritériumoknak (ahogy írtam is). A tábla pedig csak akkor mehetne át esetleg, ha be tudnád bizonyítani, hogy valami miatt komoly közösségi/történelmi jelentősége van. De erre nagyon-nagyon kis esélyt látok.
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
Hello. Lehetne egy kérdésem?ezt a stopot hogy lehetne gym-é tenni. Köszönöm előre is. https://pogomap.info/gym/arok-utca-vedett-fa/93043808
Sehogy. És ebben a cellában már így is szabálytalanul sok gym van (3 lehetne a max), úgyhogy ne nagyon forszírozd a fórumon, ha nem akarod, hogy meglévő gym is megszűnjön.
Ezer millió bocs hogy zavarlak .de ez valójában így néz ki.azokat én neveztem át hátha gymmé teszik. Egy gym sincs itt:(köszi előre is.
https://pogomap.info/pokestop/arok-utca-vedett-fa/93043808
Bocsi.https://pogomap.info/pokestop/arok-utca-vedett-fa/93043808
Fú.
Az alábbiak közül melyik a gym, @raul7783-PGO ?
ÉLETFA. ZSINAGÓGA.56.
Ez az ezt nem értem a dob utcai miért nem gym?
Mert miért lenne az?
A pogomap egy közösségi szerkesztésű térkép. Semmi köze a Niantic tényleges adatbázisához. Akárki akármit beleszerkeszthet (ahogy te a jelek szerint meg is tetted a kamugymekkel), de annak a játékra nulla hatása van.
Egy 14-es szintű s2-cellában 3 gym lehet maximum. Ezek ebben a cellában az életfa, 56-os emlékkő és zsinagóga. Több itt már nem lesz. (A cellákat a beállításokon belül a "vizuális" fülön tudod megjeleníteni.)
Nagyon szépen köszönöm:)
Hali. Lehetne egy kérdésem?Egyre több e-töltőt (autó) képet látok nem tudom hogy ezt elfogadjam vagy nem .vagy lehet ilyet beküldeni?előre is köszönöm.