Comments

 • Robert4444-INGRobert4444-ING Posts: 812 ✭✭✭✭

  Stacje rowerowe to słabe propozycje na POI. Jeśli już zostają zaakceptowane przez oceniających to masz po prostu szczęście. Natomiast wysyłanie appeals do Niantic na takie coś to porażka z Twojej strony, bo tylko blokujesz kolejkę nominacjami które NIE SPEŁNIAJĄ WYTYCZNYCH. "Obiekt jest produkowany masowo, nie ma cech szczególnych lub nie jest wizualnie wyjątkowy ani interesujący."

 • Grigusny-PGOGrigusny-PGO Posts: 8 ✭✭

  blah blah blah wiadomo lepiej dodawac kapliczki na swoim ogrodku przy domu, albo zdjecia placow zabaw zrobione z 9 pietra

 • Robert4444-INGRobert4444-ING Posts: 812 ✭✭✭✭

  jak ktoś ma taką kapliczkę to dlaczego nie? i co jest złego ze zdjęciem placu zabaw z 9 piętra, skoro lokalizacja jest poprawna? zgłaszaj nadal stacje rowerowe które nie spełniają wytycznych.

 • Grigusny-PGOGrigusny-PGO Posts: 8 ✭✭

  Wez moze jakiegos tripa po polsce zrob i pozglaszaj te wszystkie "niespelniajace wytycznych" stacje rowerowe

 • AntyDani-PGOAntyDani-PGO Posts: 2 ✭✭

  Dlaczego uważacie ze stacje rowerowe, stojaki na rowery itd. są nieakceptowalne.

  W Holandii jest ich mnóstwo, ale tam sobie ludzie nie robią pod górkę.

  Druga kwestia miejsca nie musza być wizualnie wyjątkowo, są jeszcze takie kryteria jak użyteczność dla lokalnej społeczności, dbanie o zdrowie, czy po prostu eksploracja.

  Skrzynki Poczty Polskiej masowo wyglądają tak samo, a są akceptowane.

  Co do kapliczek są ok i ile nie są za płotem, wtedy to teren prywatny, a umówmy się to nie fair play, jak ktoś sobie na ogródku stawia kapliczkę i jest ok, bo siedzi w domu i kreci stopem to po prostu oszustwo.

  A nie sadze, aby ktoś zbudował sobie stacje wypożyczalnia rowerów, aby sobie ułatwić grę, a jeśli to i tak się przyczynił dla lokalnej społeczności.

 • Robert4444-INGRobert4444-ING Posts: 812 ✭✭✭✭

  Jeszcze raz: to że nominacja nie spełnia wytycznych Niantic podczas oceniania nie oznacza, że ma być usunięta jeżeli jest już Wayspotem. Ja skrzynki pocztowe, paczkomaty, stacje rowerowe, stacje naprawy rowerów, hydranty i pompy wody oceniam nisko, bo nic w nich interesującego. Produkt masowy. Tak samo jak malowane na drzewach trasy turystyczne. Skoro przy 16k Recon jestem nadal na "świetnie" to oceniam poprawnie.

 • AntyDani-PGOAntyDani-PGO Posts: 2 ✭✭

  a to nie zrozumiałem, myślałem, że odrzucasz takie punkty, ja co prawda mam ocenionych 10 razy mniej, ale tez jako świetnie 😀 to jasne stacja rowerowa zasługują na 2-3 gwiazdki, jakiś unikatowy piękny mural na cala ścianę na 5 i to logiczne dla mnie.

 • Grigusny-PGOGrigusny-PGO Posts: 8 ✭✭

  To git milego dnia, a ja wracam do dodawania ;)

 • Bznbartosz-PGOBznbartosz-PGO Posts: 2 ✭✭

  Witam. Przenajświętsza winda ;)


 • Kosiarcia-PGOKosiarcia-PGO Posts: 9 ✭✭

  Stacje rowerowe i stojaki są akceptowalnym punktem Wayfarer. Warto zapoznać się z wytycznymi Niantic Wayfarer. Wypożyczalnia rowerów miejskich, to "dobre miejsce do ćwiczeń"/zachęcające do ćwiczeń. A stojak musi być oczywiście wykonany w efektowny sposób. Zwykła "sprężyna" kwalifikuje się niestety jako obiekt produkowany masowo.

  Aha i nie sugerujcie się innymi krajami. W USA mają normalnie zgłoszone budynki straży pożarnej czy rzeźby znajdujące się na pasie zieleni między dwoma dużymi jezdniami zrobione z samochodu, w dodatku przez szybę. Tam po prostu widocznie nie ma tylu zawziętych przeciwników, skoro takie rzeczy przechodzą xD

  A tak naprawdę wszystko zależy od interpretacji. Jak komuś zależy, to będzie na tak, a jak komuś nie zależy, to będzie na nie, jak kolega RobertDużoCzwórek ;)

  Pozdrawiam :)

Sign In or Register to comment.